Tävlingsanmälningar

Anmälningar till kommande tävlingardär minst en person i paret/trion har eller kommer att ha tävlingslicens hos Dansklubben Marionetterna. Anmälningstatus visar i vilket administrativt skede anmälan befinner sig vilket kan vara "Preliminär", "Ok att skicka", "Anmälan klar" eller "Efteranmäld".

Klass Tävlande Tävlar för Anmälan
Stängd 2024-01-24 2024-02-24 - Jönköpings Trofén GP (INSTÄLLD!)
BGN Lars Fernholm & Kerstin Fernholm MAR Anmäld
BGN Örjan Björkman & Ann Hagberg MAR / ENA Anmäld
BSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Anmäld
BSN Patric Karlsson & Sandra Larsson MAR Anmäld
BWSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Anmäld
Stängd 2024-02-17 2024-03-16 - Rocksulan GP, Karlstad
BVN Elias Corlin & Emma Corlin MAR Anmäld
BVN Fredrik Frenning & Anna Engstrand MAR Anmäld
BVN Lukas Nilsson & Lina Bergling MAR Anmäld
BSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Anmäld
BSN Patric Karlsson & Sandra Larsson MAR Anmäld
BSN Axel Engstrand & Emma Linnman MAR Anmäld
BGN Lars Fernholm & Kerstin Fernholm MAR Anmäld
BWVN Tobias Claesson & Martina Svanbäck MÄLAR / MAR Anmäld
BWSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Anmäld
BWSN Axel Engstrand & Emma Linnman MAR Anmäld
DVN Elias Corlin, Anna Engstrand & Emma Corlin MAR Anmäld
LHStVN Tobias Claesson & Martina Svanbäck MÄLAR / MAR Anmäld
RVN Tobias Claesson & Emmy Henriksson MÄLAR / MAR Anmäld
Stängd 2024-02-17 2024-03-17 - Rocksulesnurren (Lag), Karlstad
BLVX The Gurkbuggerz MAR / MÄLAR Delanmäld
BLSX The Sophisticated Gurkbuggerz MAR / MÄLAR Delanmäld
Stängd 2024-02-17 2024-03-17 - Rocksulesnurren (FS-UK-ITT), Karlstad
BGITT Rojne Eriksson & Susanne Eriksson MAR Anmäld
T.o.m. 2024-02-24 2024-03-23 - Enabuggen, Enköping, Fjärdhundrahallen
BVN Fredrik Frenning & Anna Engstrand MAR Preliminär
BVN Lukas Nilsson & Lina Bergling MAR Preliminär
BSN Patric Karlsson & Sandra Larsson MAR Preliminär
BSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
BGN Lars Fernholm & Kerstin Fernholm MAR Preliminär
BGN Örjan Björkman & Ann Hagberg MAR / ENA Delanmäld
BWSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
RVN Tobias Claesson & Emmy Henriksson MÄLAR / MAR Preliminär
T.o.m. 2024-03-10 2024-04-01 - Påsksnurren 2024, Kolbäck
BSITT Roger Hartman & Annika Bjerkdal MAR Preliminär
BGITT Rojne Eriksson & Susanne Eriksson MAR Preliminär
T.o.m. 2024-03-06 2024-04-06 - World Cup Kumla
BWS Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
T.o.m. 2024-03-06 2024-04-06 - Nordiska Mästerskapen 2024, Kumla
BWS Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
BuS Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
T.o.m. 2024-03-10 2024-04-07 - Jailhouse GP, Kumla
BVN Fredrik Frenning & Anna Engstrand MAR Preliminär
BSN Patric Karlsson & Sandra Larsson MAR Preliminär
BSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
BGN Lars Fernholm & Kerstin Fernholm MAR Preliminär
BGN Örjan Björkman & Ann Hagberg MAR / ENA Delanmäld
BWSN Mikael Säfström & Gabriella Säfström MAR Preliminär
RVN Tobias Claesson & Emmy Henriksson MÄLAR / MAR Preliminär
T.o.m. 2024-03-31 2024-05-10 - SM I dans BRR 2024, Skövde
RV Tobias Claesson & Emmy Henriksson MÄLAR / MAR Preliminär
Anmälningslistan hämtas automatiskt från Dans.se